Olsztyn dla dzieci – sposób na spędzenie czasu

Olsztyn dla dzieci – co to takiego?

„Nauka to potęgi klucz” zwykło się mawiać i nie bez przyczyny. Zdobywanie wiedzy kładzie podwaliny pod naszą przyszłość, to w jaki sposób będziemy umieli odnaleźć się w otaczającym świecie i porozumieć z ludźmi. Cenne jest nie tylko samo zdobywanie informacji o otaczającej rzeczywistości, gromadzenie danych i innych wartości edukacyjnych. Nauka to przede wszystkim rozwój osobisty, poszerzanie horyzontów, zdolność logicznego myślenia i możliwość dostrzeżenia więcej. Kreujemy Olsztyn dla dzieci, miasto, które zapewni im start w przyszłość i przekona, że nauka to nie tylko nudny obowiązek, ale może stać się i pasją, którą warto rozwijać. Zapraszamy do naszej placówki.

Sposób nauki

Naszą misją jest Olsztyn dla dzieci. Chcemy żeby miasto stwarzało szanse najmłodszym na osiągnięcie zaplanowanego celu. Zależy nam, żeby oswoić Państwa pociechy z nauką, żeby pokazać, że edukacja może być przyjemna, a przyswajana wiedza przydatna w życiu codziennym. Łączymy naukę z zabawą. W naszej placówce najmłodsi przede wszystkim miło spędzają czas. Zestawienie edukacji z dobrym nastrojem i przyjemnością znacznie sprzyja efektywności nauki, a jednocześnie nie zniechęca. Wykorzystujemy różne techniki. Prawa fizyki i robotyki obrazujemy na klockach Lego, wykonujemy eksperymenty i doświadczenia, korzystamy z komputerów i programujemy własne aplikacje. Nauka z nami poznawanie realnej wartości wiedzy, to przekładanie teorii, do której ograniczają się szkoły na praktyczne jej zastosowanie i wykorzystanie. Dzięki temu, dzieci rozumieją, że to czego się uczą, nie jest bezsensownym wymysłem dorosłych, a potrzebną wiedzą do tworzenia i zmieniania świata. Więcej na stronie: https://www.efektywna-nauka.pl/olsztyn-dla-dzieci/

Program

Program jaki przygotowaliśmy w ramach misji Olsztyn dla dzieci, zakłada naukę i poznawanie najbardziej pożądanych aspektów, które wpływają na lepsze rozumienie otaczającej rzeczywistości i adaptację do nowych warunków. To przede wszystkim kursy językowe podczas, których przełamujemy bariery posługiwania się obcym językiem, poznajemy słowa i zasady konstruowania zdań. Polecamy zajęcia z robotyki, które bazują na wiedzy mechanicznej, elektronicznej, cybernetyce i informatyce, rozwijają zdolności manualne i oswajają wiedzę z zakresu przedmiotów ścisłych. Prowadzimy kursy szybkiego czytania oraz rozumienia przyswajanych treści. Nasi kursanci wykazują się o wiele szybszym i bardziej efektywnym czytaniem niż pozostali uczniowie w ich klasach. Wprowadzamy podstawy psychologii, co pozwala lepiej zrozumieć drugiego człowieka i przygotowuje do funkcjonowania w społeczeństwie. Choć naszym głównym założeniem jest praca z dziećmi, przygotowywanie ich do lepszego startu w życie, prowadzimy także zajęcia dla dorosłych. Organizujemy szkolenia dla firm, które uczą skutecznego zarządzania oraz lekcje dotyczące szybkiego czytania i lepszego zapamiętywania.

Olsztyn dla dzieci – sezonowe zajęcia

Przygotowujemy programy sezonowego rozwoju, wykorzystując pory roku i dni wolne od nauki. Organizujemy ferie zimowe, kolonie i obozy letnie. Obecnie, prowadzimy nabór na akcję Wakacje 2018, w ramach, której planujemy kilka tematycznych obozów, które zlokalizowane będą na pięknych terenach podmiejskich. Wg. nas, dla dzieci Olsztyn ma być miastem, w którym będą mogły się rozwijać, ale wakacje to czas,w którym powinny wykroczyć poza granice miasta i cieszyć się pięknem przyrody i świeżego powietrza. Organizujemy obozy detektywistyczne, czarodziejskie akademie i leśne survivale. Jeżeli chcesz, by dla dzieci Olsztyn był przyjaznym miastem inspiracji, zapraszamy do naszej placówki.